Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Flexipower GROUP, firma ma ponad 10 letnie doświadczenie w branży PV (instalacje fotowoltaiczne).

Konkurencyjna cena oraz szybkie wykonanie na najwyższym poziomie daje nam przewagę nad innymi.

INSTALACJE
FOTOWOLTAICZNE

Projektujemy i wykonujemy instalację. Dokładnie obliczamy moc, która pokryje zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu lub firmy. Jeżeli korzystasz z finansowania zewnętrznego, przeprowadzamy Cię przez cały proces – od przygotowania dokumentów aż po finalizację transakcji. Jesteśmy z Tobą w kontakcie – jeżeli potrzebujesz pomocy lub masz wątpliwości, zawsze jesteśmy w gotowości. A Ty? Liczysz oszczędności i cieszysz się czystym powietrzem. System jest bezobsługowy, a urządzenia objęte są 25 letnią gwarancją. Patrz, jak roczne rachunki za prąd spadają nawet o 80%.

FARMY FOTOWOLTAICZNE

Idealna alternatywa dla nieużytku rolnego. Farma fotowoltaiczna to najbardziej naturalne źródło energii. Żeby stać się jej producentem, wymogiem koniecznym jest posiadanie/dzierżawienie działki o klasie RIV, RV, RVI powyżej 1,5 ha z dostępem do linii energetycznej. Oferta przeznaczona jest do odbiorcy, który planuje budowę elektrowni fotowoltaicznej w celu produkcji i dystrybucji energii elektrycznej. Oszczędność, bezpieczeństwo energetyczne, wpływ na środowisko to podstawowe korzyści z inwestycji.

POMPY CIEPŁA

Opieranie technik grzewczych i chłodzących wyłącznie na węglu nie jest już koniecznością. Biorąc pod uwagę ciągły wzrost cen oleju opałowego, gazu i węgla, inwestycja w pompę ciepła jest doskonałym rozwiązaniem zarówno ze względów ekonomicznych, jak i użytkowych. Oszczędność, dbanie o środowisko i nowoczesna technologia to połączenie idealne. Pompa ciepła współpracuje również z instalacją fotowoltaiczną, warto zapytać o obydwa rozwiązania w pakiecie.

STACJE ŁADUJĄCE

Rynek się zmienia, przybywa samochodów elektrycznych. Warto pomyśleć o stacjach ładujących w garażu, pod domem, przed firmą lub po prostu na parkingu. To idealne rozwiązanie, proste w obsłudze, nowoczesne, energooszczędne i co najważniejsze wygodne dla użytkownika. Bądź EKO, bądź nowoczesny, oszczędzaj, montując instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła i stację ładującą. Zbuduj własny magazyn energii i bądź niezależny.